4 Strony Świata
DANE SZCZEGÓŁOWE


Kwatery dzwirzyno ul zeglarska
Telefon: 607824444
Adres: Żeglarska 14
Kod pocztowy: 78-131
Miejscowość: Dźwirzyno
WWW: https://4stronyswiata.eu


WYSTAW KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Kwatery dzwirzyno ul zeglarska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Wiele osób preferuje wakacyjny wypad nad polskie morze ze swoją rodziną bądź przyjaciółmi. Mnogość różnego rodzaju miejsc noclegowych wymusza jednak nieraz żmudne i długotrwałe poszukiwania najlepszej lokalizacji, by dobrze odpocząć. 

Aby ułatwić sobie poszukiwania, warto zainteresować się ofertą, która jest dostępna na stronie internetowej 4stronyswiata.eu. Można tam zapoznać się z propozycją, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom spędzania wakacji i urlopów nad Bałtykiem. Są to kwatery w miejscowości Dźwirzyno, ich adres to ul. Żeglarska 14. Patrząc na lokalizację tego obiektu na mapie można dostrzec, że znajduje się on tuż przy linii plaży. Takie umiejscowienie noclegu pozwala na słuchanie szumu fal o każdej porze dnia i nocy. Dodatkową atrakcją jest bliskość Jeziora Resko Przymorskie. Ucieszy to z pewnością osoby preferujące pływanie i aktywny wypoczynek w wodzie stojącej.

Pokoje urządzone są w stylu kolonialnym lub skandynawskim. W zależności od wybranej kwatery istnieje możliwość przygotowania posiłków we wspólnej kuchni bądź w aneksie kuchennym w apartamencie. 

Dodano: 21-05-2020

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Averto Sp. z o. o.

Adres: Śląska, 32a
Miejscowość: Szczecin

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Stępien

Adres: Fiołkowa, 1
Miejscowość: Sarbinowo

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Adres: E. Plater, 25A
Miejscowość: Szczecinek