AGTOM s. z o.o.
DANE SZCZEGÓŁOWE


Revell • http://agtom.eu
Telefon: 12-356-56-78
Adres: Władysława Jagiełły 6
Kod pocztowy: 31-711
Miejscowość: Kraków
WWW: https://agtom.eu


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik leserou napisał:
Dla mnie modelarstwo to zajmujące hobby, choć wymaga cierpliwość i precyzji, to jednak pozwala się cieszyć efektem pracy (kolejnym sklejonym modelem, który trafia do naszej kolekcji).
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4
Revell • http://agtom.eu


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

W branży modelarskiej, jak w każdej innej, dominuje kilka znanych firm. W przypadku modelarstwa są Tamiya czy Revell. Prestiż i zaufanie warto zdobywać ciężką pracą oraz wysokiej jakości produktami, co w przypadku firmy Revell okazało się wystarczające. Modele tej firmy to produkty niezwykle cenione na rynku, cieszące się dużym zainteresowaniem oraz od wielu lat znajdujące się w czołówce firm modelarskich.

W sklepie internetowym Agtom znajdziesz bogatą ofertą produktów firmy Revell, która oprócz produkcji modeli skupia się na dostarczaniu klientom produktów modelarskich takich jak:

- kleje,

- farby,

- taśmy,

- pilniki,

- spraye

i wiele innych, niezbędnych gadżetów! Jeżeli już jakiś czas pracujesz na produktach modelarskich, ale jeszcze nie odkryłeś marki Revell, zachęcamy do poznania aktualnej oferty sklepu internetowego Agtom. Pod adresem agtom.eu odnajdziesz wszystko to, co modelarzom potrzebne do swobodnej pracy!

Dodano: 07-01-2018

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Adres: Odrowąż Podhalański, 157
Miejscowość: Odrowąż

Stachurski Przeprowadzki

Adres: Łużycka, 57
Miejscowość: Kraków

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Adres: oś. Avia, 3
Miejscowość: Kraków