Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska
DANE SZCZEGÓŁOWE


Blackmagic hyperdeck studio
Telefon:
Adres: Dickensa 15
Kod pocztowy: 02-382
Miejscowość: Warszawa
WWW: https://sklep.cyfrowarepublika.pl


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik redrabbit370 napisał:
Dobry sklep ze sprzętem fotograficznym? Proponuję wam usługi powyższego! Cyfrowa Republika ma jedną z lepszych ofert na naszym rynku. :)
Data: 2020-07-03 13:49:36
Ocena: 3
Blackmagic hyperdeck studio


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa i profesjonalnego sprzętu, który wytrzyma nawet wielogodzinną pracę w plenerze, zajrzyj na stronę sklep.cyfrowarepublika.pl. Firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem m.in. profesjonalnych kamer, obiektywów telewizyjnych Fujinon, kabli SDI, profesjonalnego oświetlenia niezbędnego w warunkach studyjnych, nagrywarek Blackmagic HyperDeck Studio, a także innych akcesoriów potrzebnych do pracy przy produkcji filmowej.

Oprócz sprzedaży firma umożliwia klientom wypożyczenie sprzętu, a także udział w wielu warsztatach i szkoleniach. Interesujesz się tym, jak powstaje film? Śledź uważnie stronę internetową i skorzystaj z możliwości, jakie daje spotkanie z profesjonalistami zaznajomionymi w branży postprodukcyjnej, telewizyjnej i kinowej.

A może jesteś studentem szkoły filmowej? Firma przygotowała atrakcyjne zniżki na wynajem sprzętu dla zdecydowanych. Pokaż innym, na co Cię stać, korzystając z produktów renomowanych marek. Skorzystaj z szerokiej oferty urządzeń, które możesz nabyć w atrakcyjnej cenie.

Dodano: 08-04-2019

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Invenco Sp. z.o.o.

Adres: Al. Żwirki i Wigury, 93
Miejscowość: Warszawa

Oka Bags

Adres: Kopernika, 7
Miejscowość: Ostrołęka

Macromedica Centrum Medyczne

Adres: Jurija Gagarina, 26
Miejscowość: Warszawa