GRANIT-BRUK
DANE SZCZEGÓŁOWE


Grys poznań
Telefon: 506-275-957
Adres: Gnieźnieńska 32
Kod pocztowy: 62-006
Miejscowość: Janikowo
WWW: http://granit-bruk.pl/


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik bluemouse639 napisał:
Uważam, że firma GRANIT-BRUK to jedni z lepszych fachowców w dziedzinie układania kostki brukowej. W pełni profesjonalnie wykonana usługa w dobrej cenie - czego chcieć więcej?
Data: 2020-07-01 14:06:25
Ocena: 5
Grys poznań


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Grys jest w 100% naturalnym kruszywem produkowanym z kamieni pokruszonych na niewielkie kawałki, których średnica nie przekracza zazwyczaj 30 milimetrów. Surowiec ten wyróżnia się ostrymi i jednocześnie nierównymi krawędziami, co oznacza, że wszystkie kamienie mają zupełnie inne kształty. Do zalet grysu zalicza się możliwość wyboru spośród wielu wariantów kolorystycznych, dzięki czemu dopasowanie go do wybranej przestrzeni nie będzie problematyczne. Dużym zainteresowaniem cieszy się grys granitowy, ponieważ jest on trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Bardzo często materiał ten po pokruszeniu zyskuje zupełnie nowe odcienie. Innymi słowy, staje się nieco ciemniejszy lub jaśniejszy w zależności od rodzaju skały. Kamień naturalny to ponadczasowy surowiec, który nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego tak wiele osób decyduje się na jego zakup. Grys w Poznaniu sprzedawany jest w firmie Granit-Bruk. Jest to przedsiębiorstwo gwarantujące korzystne ceny i szybką realizację każdego zamówienia.

Dodano: 05-04-2020

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Adres: Przemysłowa, 46A
Miejscowość: Poznań

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

Adres: Grunwaldzka, 6
Miejscowość: Poznań

MrGadget24

Adres: Fabryczna, 9B
Miejscowość: Chodzież