Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.
DANE SZCZEGÓŁOWE


Domy energooszczedne w niskiej cenie
Telefon: 503 007 212
Adres: Komorowskich 29
Kod pocztowy: 34-300
Miejscowość: Żywiec
WWW: https://www.drewhome.com.pl/


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik temuse napisał:
Dom szkieletowy, którego wykonawcą była firma 'Grupa DrewHome', okazał się być energooszczędny oraz całość inwestycji nie wydrenowała naszych portfeli. Cieszę się, że postawiliśmy na dom ekologiczny - to był krok w dobrym kierunku. :)
Data: 2019-12-19 15:04:49
Ocena: 3
Domy energooszczedne w niskiej cenie


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Jak zbudować tanio i szybko dom? Jest to pytanie, które zadaje sobie bardzo wiele osób pragnących mieć własne lokum za niewielkie pieniądze. Od kilkunastu lat na rynku budowanym działa przedsiębiorstwo DrewHome, które zajmuje się budową domów kanadyjskich i w ciągu tego okresu zbudowało ich wiele nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Mając odpowiednią wiedzę i bogate doświadczenie, buduje ono domy energooszczędne, których cena jest niewspółmiernie niższa od ceny budowy obiektów metodą tradycyjną.

Choć jeszcze wiele osób przywiązanych jest do starej tradycji, to coraz częściej inwestorzy decydują się na budowę domów ekologicznych, które zapewnią im nie tylko niż niski koszt budowy, ale także niskie koszty eksploatacji budynku. Do największych zalet tej technologii zaliczyć można niski koszt budowy, krótki termin jej realizacji i zdrowy mikroklimat we wnętrzach. Wspomniana wyżej firma zatrudnia projektantów, którzy są w stanie adaptować każdy projekt do tej technologii, zatem jeśli chciałbyś mieć dom z drewna, skontaktuj się z firmą, a ona tanio zbuduje dom Twoich marzeń.

Dodano: 24-02-2019

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


BZUT

Adres: Gwarków, 19A
Miejscowość: Radzionków

LIMBA

Adres: Górnośląska, 11
Miejscowość: Poręba

Iluzjonista Konrad Mościński

Adres: Jana Kiepury, 25
Miejscowość: Sosnowiec