Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o
DANE SZCZEGÓŁOWE


Badanie dokumentów
Telefon: 694 49 70 70
Adres: Grunwaldzka 6
Kod pocztowy: 60-780
Miejscowość: Poznań
WWW: https://www.analityks.com.pl


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik angaser napisał:
Myślę, że badanie dokumentów warto zlecać w takich miejscach, w których mamy pewność, że będą on wykonane rzetelnie. Znam w Poznaniu takie miejsce - Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks - które dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym i ludzkim.
Data: 2018-08-08 10:36:58
Ocena: 4
Badanie dokumentów


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Kancelarie prawne bardzo często prowadzą sprawy spadkowe, w których osobami pokrzywdzonymi są ludzie wykluczeni z testamentu lub wydziedziczonymi, całe życie opiekujące się spadkodawcą, a nic wcześniej nie wskazywało na to, że zostaną z niczym a po jego śmierci. Potem nagle pojawia się jakiś dokument, który pozbawia ich należnej im schedy, o którego istnieniu nie mieli pojęcia. Można zatem przypuszczać, że albo ten dokument został napisany przez kogoś innego lub spadkodawca został zmuszony do jego napisania. W takich sytuacjach zleca się badanie dokumentów pod kątem ich autentyczności.

Tego rodzaju ekspertyzami zajmuje się laboratorium ze strony analityks.com.pl, które wśród swoich pracowników ma doskonałych grafologów i psychiatrów. Naukowcy ci po przeprowadzeniu stosownych badań porównawczych pisma będą w stanie stwierdzić nie tylko autentyczność dokumentu, ale także stan emocjonalny piszącego, czy wiek zapisu.

Dodano: 09-11-2017

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Adres: Przemysłowa, 46A
Miejscowość: Poznań

MrGadget24

Adres: Fabryczna, 9B
Miejscowość: Chodzież

TreeDental

Adres: Józefa Bilskiego, 2
Miejscowość: Gniezno