LIMBA
DANE SZCZEGÓŁOWE


Meble recepcyjne • http://www.limba.com.pl/
Telefon: +48 32 677 16 92
Adres: Górnośląska 11
Kod pocztowy: 42-480
Miejscowość: Poręba
WWW: https://www.limba.com.pl/


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik Ryszard Michalak napisał:
Solidne meble, nowoczesny design, bardzo wysoki poziom funkcjonalności. Te trzy rzeczy zapewniła mi firma Limba, więc zaopatrzyłem moje biura w te meble i nie żałuję. Polecam.
Data: 2018-05-09 10:44:02
Ocena: 5
Meble recepcyjne • http://www.limba.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Kiedy wchodzi się do jakiegoś biura czy innego miejsca publicznego, zwykle uwagę zwraca się już na różne szczegóły, które widoczne są zaraz po przekroczeniu progu. Dlatego ważne jest przykładanie uwagi do tego, co w tym miejscu się znajduje. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że ludziom podoba się to, co widzą, to zainwestuj w odpowiednie meble recepcyjne, które będą służyć każdemu, kto się w tym miejscu znajdzie. Nie czekaj z wyborem, tylko już teraz sprawdź, na jakie meble możesz się zdecydować. 

Jeśli wejdziesz na stronę limba.com.pl, to Twoim oczom ukaże się oferta internetowego sklepu zajmującego się sprzedażą takich mebli. Znajdziesz tam wiele różnych elementów, w które możesz się zaopatrzyć, żeby wybrać najlepsze oferty, które będą Ci odpowiadać. Niech Twoje miejsce pracy wreszcie wygląda pięknie i zachęcająco już od przekroczenia progu. 

Dodano: 21-03-2018

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


BZUT

Adres: Gwarków, 19A
Miejscowość: Radzionków

Iluzjonista Konrad Mościński

Adres: Jana Kiepury, 25
Miejscowość: Sosnowiec

EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Fabryczna, 1
Miejscowość: Kalety