Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman
DANE SZCZEGÓŁOWE


Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman • Aranżacje wnętrz kraków
Telefon: 696 011 302
Adres: oś. Avia 3
Kod pocztowy: 31-877
Miejscowość: Kraków
WWW: http://marengo-architektura.com


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik Tomasz Kucharski napisał:
Ja zamówiłem usługę wykonania aranżacji wnętrza mego nowego mieszkania specjalistom z MARENGO i chyba trafiłem w dziesiątkę. Projekt idealny, zonie bardzo się spodobał.
Data: 2018-03-19 12:58:32
Ocena: 4
Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman • Aranżacje wnętrz kraków


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Celem i główną ideą firmy Marengo Architektura Wnętrz jest przekazanie każdemu klientowi rzetelnie przygotowanego projektu i aranżacji domu, mieszkania czy biura. Funkcjonalna i estetyczna przestrzeń wpływa zarówno na komfort pracy jak i codzienny relaks po ciężkim dniu. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, jakie oferuje firma Marengo Architektura Wnętrz, znajdują zastosowanie zarówno w jednym pomieszczeniu jak i całym domku jednorodzinnym czy mieszkaniu. Warto pamiętać, że przestrzeń, w której się obracamy, to nie tylko cztery ściany i meble, ale także podstawy takie jak podłoga czy sufit, które dają poczucie harmonii i przyjemny widok dla oka.

Przykładowe aranżacje wnętrz wykonywane w krakowskiej firmie Marengo Architektura Wnętrz znajdziesz pod adresem marengo-architektura.com. Tutaj znajdują się również informacje o firmie oraz aktualnie świadczonych usługach takich jak nadzór autorski, projekt koncepcyjny, projekt funkcjonalny, projekt podstawowy czy profesjonalne konsultacje z architektem.

Dodano: 03-03-2018

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


AGTOM s. z o.o.

Adres: Władysława Jagiełły, 6
Miejscowość: Kraków

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Adres: Odrowąż Podhalański, 157
Miejscowość: Odrowąż

Stachurski Przeprowadzki

Adres: Łużycka, 57
Miejscowość: Kraków