Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka
DANE SZCZEGÓŁOWE


Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka • Przewozy międzynarodowe
Telefon: +48 607566539
Adres: Za jeziorem 40
Kod pocztowy: 64-610
Miejscowość: Rogoźno
WWW: http://czarneckibus.pl


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik italyi napisał:
Mogę z czystym sumieniem zaproponować ich usługi przewozowe. Jesteśmy zachwyceni współpracą z nimi - po prostu nie mamy się do czego przyczepić - bo przywiązują ogromną wagę do wysokich standardów. :)
Data: 2019-06-06 12:38:25
Ocena: 5
Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka • Przewozy międzynarodowe


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Europa Południowa wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem urlopowiczów, dlatego biura podróży często poszukują firm przewozowych, które będą w stanie zorganizować bezpieczny i wygodny wyjazd do takich krajów jak Włochy czy Grecja. Przedsiębiorstwo transportowe z Wielkopolski, które można znaleźć na stronie czarneckibus.pl, poleca przewozy międzynarodowe swoimi komfortowymi i bezpiecznymi autokarami. Pragnąc uniknąć jakichkolwiek problemów podczas podróży, firma ta poddaje swoją flotę regularnym badaniom i przeglądom technicznym, a do wyjazdu wybiera najlepszych, wypoczętych i kochających długie trasy kierowców. Ma też licencję na przewozy zagraniczne, zatem bez trudu zorganizuje dowolny wyjazd, starając się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klienta.

Flota tego przedsiębiorstwa jest nowoczesna i składa się z doskonale wyposażonych pojazdów takich marek jak Mercedes, Iveco, Marco Polo i Setra. W autach tych zamontowane są rozmaite systemy zapewniające bezpieczeństwo, jak i mnóstwo udogodnień dla pasażerów, takich jak WC, klimatyzacja, cafe bar, WiFi, a przede wszystkim wygodne fotele.

Dodano: 06-04-2019

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Adres: Przemysłowa, 46A
Miejscowość: Poznań

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

Adres: Grunwaldzka, 6
Miejscowość: Poznań

MrGadget24

Adres: Fabryczna, 9B
Miejscowość: Chodzież