PPHU "BU-MOR"
DANE SZCZEGÓŁOWE


Szkolenie bhp dla pracodawców
Telefon: 507 022 814
Adres: Zagrodowa 67
Kod pocztowy: 32-600
Miejscowość: Oświęcim
WWW: https://eszkoleniabhp.com/


WYSTAW KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Szkolenie bhp dla pracodawców


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Szkolenia w formie online to coraz częściej wybierana opcja na podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz uaktualnienie potrzebnej w codziennej pracy wiedzy. Firma PPHU "BU-MOR", odpowiadając na zapotrzebowanie na wysokiej jakości kursy specjalistyczne, przedstawia ofertę na szkolenie BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższe szkolenie to tylko część oferty, którą można znaleźć na stronie wspomnianej firmy. Zakres merytoryczny i praktyczny przedstawionych kursów BHP to skumulowana i aktualna wiedza z zakresu prawa pracy, przekazywana przed doświadczonych wykładowców. 

Wygodna forma zajęć online pozwala na odbycie całego szkolenia podczas jednej sesji. Po jej zakończeniu uczestnik ma możliwość indywidualnej rozmowy na czacie z wykładowcą na interesujące go tematy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, z ukierunkowaniem na sprawy istotne dla prowadzonej działalności. Dzięki temu szkolenie jest jeszcze bardziej efektywne. Po zakończeniu kursu uczestnik otrzymuje imienny certyfikat, ważny przez ustawowy okres 5 lat. 

Dodano: 11-05-2020

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


AGTOM s. z o.o.

Adres: Władysława Jagiełły, 6
Miejscowość: Kraków

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Adres: Odrowąż Podhalański, 157
Miejscowość: Odrowąż

Stachurski Przeprowadzki

Adres: Łużycka, 57
Miejscowość: Kraków