Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek
DANE SZCZEGÓŁOWE


Psychoterapeuta
Telefon: 600016854
Adres: Wałowa 20
Kod pocztowy: 84-200
Miejscowość: Wejherowo
WWW: http://psychoterapia.nets.pl/


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik crazykoala500 napisał:
Pani Joanna to świetny specjalista od ludzkiej duszy. Podjęłam się współpracy z nią z powodu obniżonego nastroju i terapia przyniosła zamierzony skutek.
Data: 2020-07-27 13:48:21
Ocena: 5
Psychoterapeuta


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Obniżony nastrój czasem miewa każdy, ale jeśli stan taki trwa dłuższy czas, warto zastanowić się, czy nie jest to depresja. Choroba ta jest coraz popularniejsza, ale jest też często bagatelizowana. Jest to zaś bardzo niebezpieczne zjawisko, gdyż osoby cierpiące na to schorzenie nieraz nawet podejmują próby samobójcze. Gdy więc odczuwa się niechęć do otaczającego świata i brak energii do czegokolwiek, a także nie potrafi się przeżywać radości, warto poszukać specjalistycznej pomocy.

Depresję leczy się także farmakologicznie, najważniejsza jest jednak psychoterapia, którą poprowadzić musi doświadczony psychoterapeuta. W Wejherowie znaleźć można dobrego psychologa, który udzieli pomocy każdemu, kto cierpi z powodu obniżonego nastroju bądź ma już zaawansowaną depresję. Szczegóły na temat tej oferty można znaleźć na stronie psychoterapia.nets.pl, jak również przekonać się, jak wysokie kwalifikacje ma ten specjalista.

Dodano: 16-01-2018

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Traczer.pl

Adres: Olszanka, 17
Miejscowość: Mierzeszyn

Agroturystyka Koziołkowo

Adres: Bartoszylas, 43B
Miejscowość: Stara Kiszewa

DOWAN Sp. z o.o.

Adres: Al. Grunwaldzka, 220
Miejscowość: Gdańsk