Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski
DANE SZCZEGÓŁOWE


Brother f400 • Szyj po swojemu Agnieszka Borowska
Telefon: 500 70 47 47
Adres: Marii Rodziewiczówny 8
Kod pocztowy: 05--24
Miejscowość: Tłuszcz
WWW: https://szyjposwojemu.pl


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik Rafał Krawczyk napisał:
Od firmy Szyj Po Swojemu udało mi się zakupić bardzo solidną maszynę marki Brother, a jej model to f400. Bardzo dobrze się sprawdza w salonie krawieckim mojej żony.
Data: 2019-11-16 00:44:16
Ocena: 3
Brother f400 • Szyj po swojemu Agnieszka Borowska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Osoby, którymi często zdarza się przenosić swoją maszynę, chociażby ze względu na wymagających klientów, często poszukują solidnych, acz niewielkich i lekkich maszyn. Takim osobom z pewnością spodoba się model maszyny Brother F400, który cechują niewielkie wymiary, stosunkowo niewielka waga i wszystkie najważniejsze ściegi użytkowe i ozdobne. Jest to maszyna niezawodna i łatwa w obsłudze, zapewniająca wysoki komfort użytkowania.

Model ten to maszyna komputerowa wyposażona w system SFDS, dzięki któremu ząbki maszyny podczas ruchu zachowują zawsze stałą wysokość. Takie rozwiązanie na ogół montowane jest w maszynach przemysłowych i tylko w niewielkim odsetku maszyn domowych. System ten jest wyjątkowo funkcjonalny, a szczególnie sprawdza się w przypadku przeszywania zgrubień i szyciu bardzo śliskich materiałów, gdyż nie marszczy ich powierzchni. Informacje dotyczące wszystkich funkcji oraz wyposażenia standardowego można znaleźć na stronie szyjposwojemu.pl, na której można także zobaczyć film prezentujący tę niezwykłą maszynę i zapoznać się z warunkami zakupu za gotówkę i na raty.

Dodano: 09-05-2019

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Invenco Sp. z.o.o.

Adres: Al. Żwirki i Wigury, 93
Miejscowość: Warszawa

Oka Bags

Adres: Kopernika, 7
Miejscowość: Ostrołęka

Macromedica Centrum Medyczne

Adres: Jurija Gagarina, 26
Miejscowość: Warszawa