Trans-Mich
DANE SZCZEGÓŁOWE


Prywatny transport medyczny
Telefon: 661 090 127
Adres: Łozowa 38
Kod pocztowy: 61-467
Miejscowość: Poznań
WWW: http://trans-mich.pl


WYSTAW KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Prywatny transport medyczny


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Firma TRANS-MICH działa jako zarejestrowany przewoźnik medyczny i sanitarny na terenie Polski oraz krajów UE. Prowadzi przejazdy dla osób prywatnych, współpracuje również z instytucjami nieposiadającymi własnego zaplecza logistycznego pozwalającego na bezpieczny i sprawy przewóz pacjentów. 

Realizacja usług odbywa się w systemie ciągłym, także nocą. Każdy pojazd w firmie jest wyposażony w certyfikowany sprzęt ratujący zdrowie i życie. Stan osobowy, oprócz kierowcy i sanitariusza, uzupełnia też przynajmniej jeden ratownik medyczny, który posiada kwalifikacje do przeprowadzenia czynności medycznych nawet w warunkach jazdy. 

Karetki wykorzystywane do przewozu osób chorych są poddawane regularnym kontrolom, by ich stan techniczny nie budził obaw. Proponowany prywatny transport medyczny odbywa się za opłatą. Kwota jest każdorazowo podawana przed rozpoczęciem podróży do wskazanego przez klienta miejsca docelowego. Istnieje możliwość nawiązania długoterminowej współpracy z wykonawcą w ramach umowy z NFZ.

Dodano: 19-05-2023

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Adres: Przemysłowa, 46A
Miejscowość: Poznań

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

Adres: Grunwaldzka, 6
Miejscowość: Poznań

MrGadget24

Adres: Fabryczna, 9B
Miejscowość: Chodzież