Wiki Przeprowadzki
DANE SZCZEGÓŁOWE


Usługi Transportowe Warszawa Bielany
Telefon: +48 537 115 518
Adres: Pawińskiego 28
Kod pocztowy: 02-106
Miejscowość: Warszawa
WWW: https://wikiprzeprowadzki.pl/


WYSTAW KOMENTARZ
Użytkownik Kornelia Wróbel napisał:
Wiki Przeprowadzki to bardzo solidna firma, parę lat temu korzystałam z ich usług by przewieźć parę większych rzeczy do moich rodziców na wieś. Wszystko poszło szybko i sprawnie.
Data: 2018-07-30 12:30:15
Ocena: 3
Usługi Transportowe Warszawa Bielany


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OPIS

Jeśli przeprowadzasz się, czy też przenosisz całe swoje biuro na Bielany, to wejdź na wikiprzeprowadzki.pl, zamówisz tam usługi transportowe, znajdziesz mapkę Bielan i poczytasz ciekawostki o tej dzielnicy.

Co dokładnie ma w swojej ofercie polecana firma? To nie tylko popularne taxi bagażowe, ale też transport rzeczy, z którymi trzeba obchodzić się delikatnie, aby ich nie uszkodzić, są to, m.in. antyki, dzieła sztuki, czy sprzęt muzyczny. Pracownicy firmy zapewniają, że tak Bielany, jak i każdą inną dzielnicę stolicy znają bardzo dobrze i nic ich nie jest w stanie zaskoczyć podczas transportu Twojego dobytku. Tym niemniej każdy transport jest ubezpieczony, abyś był spokojny o swoje rzeczy, czy też mienie swojej firmy.

W razie wątpliwości wejdź na firmowego bloga, tam znajdziesz wiele cennych wskazówek, jak zaplanować przeprowadzkę, a najlepiej skontaktuj się z firmą osobiście, doświadczony pracownik firmy odpowie na wszystkie Twoje pytania i umówi ewentualny termin transportu.

Dodano: 11-05-2018

ZAUWAŻONE W POBLIŻU


Invenco Sp. z.o.o.

Adres: Al. Żwirki i Wigury, 93
Miejscowość: Warszawa

Oka Bags

Adres: Kopernika, 7
Miejscowość: Ostrołęka

Macromedica Centrum Medyczne

Adres: Jurija Gagarina, 26
Miejscowość: Warszawa